
Wholesale Women's 316L Stainless Steel And 316L Stainless Steel Necklace With Natural Shells Letters Numbers Text Pattern 18K Gold Plated Vacuum Electroplating In Furnace Cross Chain Style
Wholesale Women's 316L Stainless Steel And 316L Stainless Steel Necklace With Natural Shells Letters Numbers Text Pattern 18K Gold Plated Vacuum Electroplating In Furnace Cross Chain Style
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Electroplating | Vacuum Electroplating In Furnace |
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel,18K Gold Plated |
| Material 1 | Inlaid With Natural Shells |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Simple,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |
Original: $2.25
-65%$2.25
$0.79More Images





























Wholesale Women's 316L Stainless Steel And 316L Stainless Steel Necklace With Natural Shells Letters Numbers Text Pattern 18K Gold Plated Vacuum Electroplating In Furnace Cross Chain Style
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Electroplating | Vacuum Electroplating In Furnace |
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel,18K Gold Plated |
| Material 1 | Inlaid With Natural Shells |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Simple,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Electroplating | Vacuum Electroplating In Furnace |
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel,18K Gold Plated |
| Material 1 | Inlaid With Natural Shells |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Simple,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |























