
Wholesale Women's Stainless Steel Animal Pattern Electroplated Jewelry Set With O Word Chain Earrings And Necklaces
Wholesale Women's Stainless Steel Animal Pattern Electroplated Jewelry Set With O Word Chain Earrings And Necklaces
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's Earrings Necklace,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Little Bear,Pig,Small Animal |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Earrings+Necklaces |
| Style | Animal |
| Weight | 4g |
Original: $1.34
-65%$1.34
$0.47More Images










Wholesale Women's Stainless Steel Animal Pattern Electroplated Jewelry Set With O Word Chain Earrings And Necklaces
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's Earrings Necklace,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Little Bear,Pig,Small Animal |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Earrings+Necklaces |
| Style | Animal |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's Earrings Necklace,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Little Bear,Pig,Small Animal |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Earrings+Necklaces |
| Style | Animal |
| Weight | 4g |























