
Wholesale Women's Stainless Steel Animals Zodiac Handmade Fine Throwing Vacuum In Furnace Polished Starfish Pendant Earrings
Wholesale Women's Stainless Steel Animals Zodiac Handmade Fine Throwing Vacuum In Furnace Polished Starfish Pendant Earrings
| Color Retention Year | 1 Year |
|---|---|
| Electroplating Process | Vacuum In Furnace |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Polishing Process | Handmade Fine Throwing |
| Style | Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 4g |
Original: $2.59
-65%$2.59
$0.91More Images



























Wholesale Women's Stainless Steel Animals Zodiac Handmade Fine Throwing Vacuum In Furnace Polished Starfish Pendant Earrings
| Color Retention Year | 1 Year |
|---|---|
| Electroplating Process | Vacuum In Furnace |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Polishing Process | Handmade Fine Throwing |
| Style | Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color Retention Year | 1 Year |
|---|---|
| Electroplating Process | Vacuum In Furnace |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Polishing Process | Handmade Fine Throwing |
| Style | Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 4g |























