
Wholesale Women's Stainless Steel Butterfly Ochain Pendant Necklace With Electroplating And Animal Pattern
Wholesale Women's Stainless Steel Butterfly Ochain Pendant Necklace With Electroplating And Animal Pattern
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Perimeter | 45Cm |
| Style | Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $1.47
-65%$1.47
$0.51More Images







Wholesale Women's Stainless Steel Butterfly Ochain Pendant Necklace With Electroplating And Animal Pattern
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Perimeter | 45Cm |
| Style | Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Perimeter | 45Cm |
| Style | Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |





















