
Wholesale Women's Stainless Steel Cross Crown Roman Numerals Pattern Gold Electroplated Retro Earrings And Necklaces Set
Wholesale Women's Stainless Steel Cross Crown Roman Numerals Pattern Gold Electroplated Retro Earrings And Necklaces Set
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Cross,Crown,Roman Numerals |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Earrings+Necklaces |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Original: $5.80
-65%$5.80
$2.03More Images




Wholesale Women's Stainless Steel Cross Crown Roman Numerals Pattern Gold Electroplated Retro Earrings And Necklaces Set
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Cross,Crown,Roman Numerals |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Earrings+Necklaces |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Cross,Crown,Roman Numerals |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Earrings+Necklaces |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |





















