
Wholesale Women's 316L Stainless Steel Double Pearl Necklace With Heart And Geometric Pattern Hollow Pendant And Electroplating Treatment
Wholesale Women's 316L Stainless Steel Double Pearl Necklace With Heart And Geometric Pattern Hollow Pendant And Electroplating Treatment
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel,18K |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart,Geometry |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Niche,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $4.70
-65%$4.70
$1.65More Images






Wholesale Women's 316L Stainless Steel Double Pearl Necklace With Heart And Geometric Pattern Hollow Pendant And Electroplating Treatment
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel,18K |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart,Geometry |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Niche,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel,18K |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart,Geometry |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Niche,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























