
Wholesale Women's 316L Stainless Steel Earrings With Geometric Design And Electroplating Treatment
Wholesale Women's 316L Stainless Steel Earrings With Geometric Design And Electroplating Treatment
| Ear Needle Material | 316L Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $3.69
-65%$3.69
$1.29More Images






Wholesale Women's 316L Stainless Steel Earrings With Geometric Design And Electroplating Treatment
| Ear Needle Material | 316L Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 316L Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























