
Wholesale Women's Stainless Steel Electrocardiogram Love Heartbeat Pendant Earrings With Electroplating Treatment
Wholesale Women's Stainless Steel Electrocardiogram Love Heartbeat Pendant Earrings With Electroplating Treatment
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Love,Water Drops,Bell |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Shape,Pattern |
| Suit Combination | Earrings + Necklace |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $1.67
-65%$1.67
$0.58More Images





Wholesale Women's Stainless Steel Electrocardiogram Love Heartbeat Pendant Earrings With Electroplating Treatment
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Love,Water Drops,Bell |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Shape,Pattern |
| Suit Combination | Earrings + Necklace |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Love,Water Drops,Bell |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Shape,Pattern |
| Suit Combination | Earrings + Necklace |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























