
Wholesale Women's Stainless Steel Electroplated Butterfly Pendant Necklace Fashion Insect Design
Wholesale Women's Stainless Steel Electroplated Butterfly Pendant Necklace Fashion Insect Design
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Fashion Ol,Animals |
| Styling | Insects |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $3.83
-65%$3.83
$1.34More Images





Wholesale Women's Stainless Steel Electroplated Butterfly Pendant Necklace Fashion Insect Design
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Fashion Ol,Animals |
| Styling | Insects |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Fashion Ol,Animals |
| Styling | Insects |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























