
Wholesale Women's Stainless Steel Fashion Jewelry Electroplated Ring With Heart Wave Geometric Animal Zodiac Letter Number And Text Patterns
Wholesale Women's Stainless Steel Fashion Jewelry Electroplated Ring With Heart Wave Geometric Animal Zodiac Letter Number And Text Patterns
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Wave,Geometric Type,Animal,Zodiac,Letters,Numbers,Text |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |
Original: $2.59
-65%$2.59
$0.91More Images










Wholesale Women's Stainless Steel Fashion Jewelry Electroplated Ring With Heart Wave Geometric Animal Zodiac Letter Number And Text Patterns
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Wave,Geometric Type,Animal,Zodiac,Letters,Numbers,Text |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Wave,Geometric Type,Animal,Zodiac,Letters,Numbers,Text |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |























