
Wholesale Women's Stainless Steel Ferris Wheel Cshaped Love Square Card Lettering Pendant Necklace And Earrings Electroplated Combination Suit
Wholesale Women's Stainless Steel Ferris Wheel Cshaped Love Square Card Lettering Pendant Necklace And Earrings Electroplated Combination Suit
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Set Combination | Earrings + Necklaces |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $3.19
-65%$3.19
$1.12More Images






Wholesale Women's Stainless Steel Ferris Wheel Cshaped Love Square Card Lettering Pendant Necklace And Earrings Electroplated Combination Suit
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Set Combination | Earrings + Necklaces |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Set Combination | Earrings + Necklaces |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |





















