
Wholesale Women's Stainless Steel Geometric Animal Style Necklace With Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating
Wholesale Women's Stainless Steel Geometric Animal Style Necklace With Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Luxury Niche Necklace | Dongguan Titanium Steel Jewelry |
| Material | Stainless Steel |
| Niche Jewelry Design | Women's Necklace Accessories |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Animal |
| Women's Necklace | Unique And Niche Necklace Designs |
| Weight | 50g |
Original: $6.15
-65%$6.15
$2.15More Images







Wholesale Women's Stainless Steel Geometric Animal Style Necklace With Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Luxury Niche Necklace | Dongguan Titanium Steel Jewelry |
| Material | Stainless Steel |
| Niche Jewelry Design | Women's Necklace Accessories |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Animal |
| Women's Necklace | Unique And Niche Necklace Designs |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Luxury Niche Necklace | Dongguan Titanium Steel Jewelry |
| Material | Stainless Steel |
| Niche Jewelry Design | Women's Necklace Accessories |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Animal |
| Women's Necklace | Unique And Niche Necklace Designs |
| Weight | 50g |





















