
Wholesale Women's Stainless Steel Geometric Animal Style Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plated Ring Accessories
Wholesale Women's Stainless Steel Geometric Animal Style Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plated Ring Accessories
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Shape |
| Stacked Rings | 18K Gold Ring |
| Style | Animal |
| Weight | 50g |
Original: $2.97
-65%$2.97
$1.04More Images





Wholesale Women's Stainless Steel Geometric Animal Style Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plated Ring Accessories
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Shape |
| Stacked Rings | 18K Gold Ring |
| Style | Animal |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Shape |
| Stacked Rings | 18K Gold Ring |
| Style | Animal |
| Weight | 50g |





















