
Wholesale Women's Stainless Steel Geometric Electroplated Bracelet Highend Jewelry
| Luxury High End Bracelet | Women's Bracelets |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting,Travel Souvenir |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Women's High End Bracelet | Light Luxury And High-End Bracelet |
| Weight | 50g |
Original: $4.15
-65%$4.15
$1.45More Images












Wholesale Women's Stainless Steel Geometric Electroplated Bracelet Highend Jewelry
| Luxury High End Bracelet | Women's Bracelets |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting,Travel Souvenir |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Women's High End Bracelet | Light Luxury And High-End Bracelet |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Luxury High End Bracelet | Women's Bracelets |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting,Travel Souvenir |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Women's High End Bracelet | Light Luxury And High-End Bracelet |
| Weight | 50g |





















