
Wholesale Women's Stainless Steel Geometric Fashion Ring With Electroplating And Irregular Texture Relief Twill Design
Wholesale Women's Stainless Steel Geometric Fashion Ring With Electroplating And Irregular Texture Relief Twill Design
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | One Size Fits All |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |
More Images





Wholesale Women's Stainless Steel Geometric Fashion Ring With Electroplating And Irregular Texture Relief Twill Design
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | One Size Fits All |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | One Size Fits All |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |





















