
Wholesale Women's Stainless Steel Geometric Pendant Ochain Necklace With Polishing Plating
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Polishing Plating |
| Weight | 12g |
Original: $1.32
-65%$1.32
$0.46More Images



Wholesale Women's Stainless Steel Geometric Pendant Ochain Necklace With Polishing Plating
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Polishing Plating |
| Weight | 12g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Polishing Plating |
| Weight | 12g |





















