
Wholesale Women's Stainless Steel Geometric Rectangular Zircon Pendant Necklace With Gold Electroplating And Ochain
Wholesale Women's Stainless Steel Geometric Rectangular Zircon Pendant Necklace With Gold Electroplating And Ochain
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Zircon |
| Style | Fashion Ol |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |
Original: $3.94
-65%$3.94
$1.38More Images





Wholesale Women's Stainless Steel Geometric Rectangular Zircon Pendant Necklace With Gold Electroplating And Ochain
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Zircon |
| Style | Fashion Ol |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Zircon |
| Style | Fashion Ol |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |





















