
Wholesale Women's Stainless Steel Geometric Zircon Ring Electroplated Gold Antifading
| Gender | Adjustable Open Ring,Women |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Size | One Size Fits All |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 5g |
Original: $3.26
-65%$3.26
$1.14More Images






Wholesale Women's Stainless Steel Geometric Zircon Ring Electroplated Gold Antifading
| Gender | Adjustable Open Ring,Women |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Size | One Size Fits All |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Adjustable Open Ring,Women |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Size | One Size Fits All |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 5g |





















