
Wholesale Women's Stainless Steel Gold Plated Geometric Ferris Wheel 3D Rose Flower Open Ring Light Luxury Style
Wholesale Women's Stainless Steel Gold Plated Geometric Ferris Wheel 3D Rose Flower Open Ring Light Luxury Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric |
| Size | Number 7 |
| Style | Light Luxury Style,Plants Flowers |
| Weight | 30g |
Original: $3.50
-65%$3.50
$1.22More Images






Wholesale Women's Stainless Steel Gold Plated Geometric Ferris Wheel 3D Rose Flower Open Ring Light Luxury Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric |
| Size | Number 7 |
| Style | Light Luxury Style,Plants Flowers |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric |
| Size | Number 7 |
| Style | Light Luxury Style,Plants Flowers |
| Weight | 30g |





















