
Wholesale Women's Stainless Steel Goldplated Ferris Wheel Irregular Shaped Inlaid Geometric Zircon Clavicle Necklace And Earrings Set
Wholesale Women's Stainless Steel Goldplated Ferris Wheel Irregular Shaped Inlaid Geometric Zircon Clavicle Necklace And Earrings Set
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Earrings+Necklaces |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Original: $1.82
-65%$1.82
$0.64More Images


















Wholesale Women's Stainless Steel Goldplated Ferris Wheel Irregular Shaped Inlaid Geometric Zircon Clavicle Necklace And Earrings Set
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Earrings+Necklaces |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Earrings+Necklaces |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 30g |





















