
Wholesale Women's Stainless Steel Heart Ochain Necklace With Geometric Pattern And Electroplating Light Luxury Style
Wholesale Women's Stainless Steel Heart Ochain Necklace With Geometric Pattern And Electroplating Light Luxury Style
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Original: $1.85
-65%$1.85
$0.65More Images





Wholesale Women's Stainless Steel Heart Ochain Necklace With Geometric Pattern And Electroplating Light Luxury Style
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |























