
Wholesale Women's 316L Stainless Steel Semioval Geometric Style Electroplated Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | U-Shape,Geometry |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 7g |
Original: $4.50
-65%$4.50
$1.57More Images







Wholesale Women's 316L Stainless Steel Semioval Geometric Style Electroplated Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | U-Shape,Geometry |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 7g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | U-Shape,Geometry |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 7g |























