
Wholesale Women's 316L Stainless Steel Snake Earrings With Geometric Pattern And 18K Gold Plated Electroplating
Wholesale Women's 316L Stainless Steel Snake Earrings With Geometric Pattern And 18K Gold Plated Electroplating
| Ear Needle Material | 316L Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel,18K Gold Plated |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Animals |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 11g |
Original: $3.95
-65%$3.95
$1.38More Images





Wholesale Women's 316L Stainless Steel Snake Earrings With Geometric Pattern And 18K Gold Plated Electroplating
| Ear Needle Material | 316L Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel,18K Gold Plated |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Animals |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 11g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 316L Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel,18K Gold Plated |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Animals |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 11g |























