
Wholesale Women's Stainless Steel Zircon Butterfly Sweet Style Necklace With Ochain Set With Glass
Wholesale Women's Stainless Steel Zircon Butterfly Sweet Style Necklace With Ochain Set With Glass
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Zircon |
| Style | Sweet,Animals |
| Styling | Insects |
| Treatment Process | Set With Glass |
| Weight | 6g |
More Images








Wholesale Women's Stainless Steel Zircon Butterfly Sweet Style Necklace With Ochain Set With Glass
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Zircon |
| Style | Sweet,Animals |
| Styling | Insects |
| Treatment Process | Set With Glass |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Zircon |
| Style | Sweet,Animals |
| Styling | Insects |
| Treatment Process | Set With Glass |
| Weight | 6g |























