
Wholesale Women's Street Style Minimalist Electroplated Environmentally Friendly Copper Earrings With Microinlaid Zircon Flowers Butterfly Animal Zodiac Drop Shape Designs
Wholesale Women's Street Style Minimalist Electroplated Environmentally Friendly Copper Earrings With Microinlaid Zircon Flowers Butterfly Animal Zodiac Drop Shape Designs
| Ear Needle Material | 14K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Environmentally Friendly Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Flowers,Drop Shape,Animal,Zodiac |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Street Style,Plants And Flowers |
| Weight | 8g |
More Images





Wholesale Women's Street Style Minimalist Electroplated Environmentally Friendly Copper Earrings With Microinlaid Zircon Flowers Butterfly Animal Zodiac Drop Shape Designs
| Ear Needle Material | 14K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Environmentally Friendly Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Flowers,Drop Shape,Animal,Zodiac |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Street Style,Plants And Flowers |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 14K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Environmentally Friendly Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Flowers,Drop Shape,Animal,Zodiac |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Street Style,Plants And Flowers |
| Weight | 8g |























