
Wholesale Women's Suede Widebrimmed Handwoven Plaid Geometric Headband
| Gender | Women's |
|---|---|
| Hairpin Classification | Hair Band |
| Material | Qiyue Factory Direct Sales |
| Modeling | Wide Edge |
| Occasion | Artistic Retro |
| Pattern | Plaid |
| Style | Exotic,Geometry |
| Treatment Process | Hand-Woven |
| Weight | 32g |
More Images









Wholesale Women's Suede Widebrimmed Handwoven Plaid Geometric Headband
| Gender | Women's |
|---|---|
| Hairpin Classification | Hair Band |
| Material | Qiyue Factory Direct Sales |
| Modeling | Wide Edge |
| Occasion | Artistic Retro |
| Pattern | Plaid |
| Style | Exotic,Geometry |
| Treatment Process | Hand-Woven |
| Weight | 32g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Hairpin Classification | Hair Band |
| Material | Qiyue Factory Direct Sales |
| Modeling | Wide Edge |
| Occasion | Artistic Retro |
| Pattern | Plaid |
| Style | Exotic,Geometry |
| Treatment Process | Hand-Woven |
| Weight | 32g |























