
Wholesale Women's Sweet And Cool Style Stainless Steel Titanium Steel Electroplated Flower Curve Bracelet Ring Jewelry
Wholesale Women's Sweet And Cool Style Stainless Steel Titanium Steel Electroplated Flower Curve Bracelet Ring Jewelry
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Clothing + Accessories |
| Style | Sweet And Cool Style,Plants And Flowers |
| Weight | 50g |
Original: $2.73
-65%$2.73
$0.96More Images








Wholesale Women's Sweet And Cool Style Stainless Steel Titanium Steel Electroplated Flower Curve Bracelet Ring Jewelry
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Clothing + Accessories |
| Style | Sweet And Cool Style,Plants And Flowers |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Clothing + Accessories |
| Style | Sweet And Cool Style,Plants And Flowers |
| Weight | 50g |





















