
Wholesale Women's Sweet And Elegant Copper Electroplated Heartshaped Nonpierced Ear Cuffs With Diamonds
Wholesale Women's Sweet And Elegant Copper Electroplated Heartshaped Nonpierced Ear Cuffs With Diamonds
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Temperament Style,Shape,Pattern |
| Weight | 3g |
Original: $2.40
-65%$2.40
$0.84More Images






Wholesale Women's Sweet And Elegant Copper Electroplated Heartshaped Nonpierced Ear Cuffs With Diamonds
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Temperament Style,Shape,Pattern |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Temperament Style,Shape,Pattern |
| Weight | 3g |























