
Wholesale Women's Sweet Cartoon Animal Copper Earrings With Oil Dropping Design
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Cartoon Characters,Animals,Zodiac |
| Style | Sweet,Cartoons,Characters |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 6g |
More Images







Wholesale Women's Sweet Cartoon Animal Copper Earrings With Oil Dropping Design
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Cartoon Characters,Animals,Zodiac |
| Style | Sweet,Cartoons,Characters |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Cartoon Characters,Animals,Zodiac |
| Style | Sweet,Cartoons,Characters |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 6g |























