
Wholesale Women's Titanium Steel Alloy Heart Shape Electroplated Clavicle Love Necklace
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Original: $1.48
-65%$1.48
$0.52More Images




Wholesale Women's Titanium Steel Alloy Heart Shape Electroplated Clavicle Love Necklace
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |























