
Wholesale Women's Titanium Steel And Copper Necklace With Geometric Pattern And Diamond Treatment Featuring Four Leaf Flower Design
Wholesale Women's Titanium Steel And Copper Necklace With Geometric Pattern And Diamond Treatment Featuring Four Leaf Flower Design
| Chain Style | Picture Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Natural,Plants And Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
More Images





Wholesale Women's Titanium Steel And Copper Necklace With Geometric Pattern And Diamond Treatment Featuring Four Leaf Flower Design
| Chain Style | Picture Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Natural,Plants And Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Picture Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Natural,Plants And Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |























