
Wholesale Women's Titanium Steel And Copper Necklace With Rotating Pearl And Geometric Diamond Design Cartoon Style
Wholesale Women's Titanium Steel And Copper Necklace With Rotating Pearl And Geometric Diamond Design Cartoon Style
| Chain Style | Picture Paragraph |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Cartoon,National,National Style |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Original: $1.50
-65%$1.50
$0.52More Images







Wholesale Women's Titanium Steel And Copper Necklace With Rotating Pearl And Geometric Diamond Design Cartoon Style
| Chain Style | Picture Paragraph |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Cartoon,National,National Style |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Picture Paragraph |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Cartoon,National,National Style |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |























