
Wholesale Women's Titanium Steel Copper Ball Chain Necklace With Geometric Letter Number Text Design Electroplated Pendant
Wholesale Women's Titanium Steel Copper Ball Chain Necklace With Geometric Letter Number Text Design Electroplated Pendant
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Geometry,Letters,Numbers,Text |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $3.17
-65%$3.17
$1.11More Images






























Wholesale Women's Titanium Steel Copper Ball Chain Necklace With Geometric Letter Number Text Design Electroplated Pendant
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Geometry,Letters,Numbers,Text |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Geometry,Letters,Numbers,Text |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























