
Wholesale Women's Titanium Steel Double Layer Stacked Love Snake Bone Chain Necklace Light Luxury Style With Heart And Geometric Pattern Electroplated
Wholesale Women's Titanium Steel Double Layer Stacked Love Snake Bone Chain Necklace Light Luxury Style With Heart And Geometric Pattern Electroplated
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Heart,Geometry |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Original: $1.80
-65%$1.80
$0.63More Images






Wholesale Women's Titanium Steel Double Layer Stacked Love Snake Bone Chain Necklace Light Luxury Style With Heart And Geometric Pattern Electroplated
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Heart,Geometry |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Heart,Geometry |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |























