
Wholesale Women's Titanium Steel Electroplated Fivepetal Flower Fivepointed Star And Leaf Earrings
Wholesale Women's Titanium Steel Electroplated Fivepetal Flower Fivepointed Star And Leaf Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel,Steel Color |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Leaves |
| Style | Plants And Flowers |
| Weight | 5g |
Original: $1.55
-65%$1.55
$0.54More Images



















Wholesale Women's Titanium Steel Electroplated Fivepetal Flower Fivepointed Star And Leaf Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel,Steel Color |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Leaves |
| Style | Plants And Flowers |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel,Steel Color |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Leaves |
| Style | Plants And Flowers |
| Weight | 5g |























