
Wholesale Women's Titanium Steel Electroplated Geometric Imitation Pearl And White Seashell Pendant Clavicle Necklace Fashion Niche Jewelry
Wholesale Women's Titanium Steel Electroplated Geometric Imitation Pearl And White Seashell Pendant Clavicle Necklace Fashion Niche Jewelry
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Imitation Pearl,White Sea-Shell |
| Style | High Sense,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |
Original: $3.04
-65%$3.04
$1.06More Images




Wholesale Women's Titanium Steel Electroplated Geometric Imitation Pearl And White Seashell Pendant Clavicle Necklace Fashion Niche Jewelry
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Imitation Pearl,White Sea-Shell |
| Style | High Sense,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Imitation Pearl,White Sea-Shell |
| Style | High Sense,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |























