
Wholesale Women's Titanium Steel Electroplated Heart Double Necklace Pendant Clavicle Chain Jewelry
Wholesale Women's Titanium Steel Electroplated Heart Double Necklace Pendant Clavicle Chain Jewelry
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | All-Match,Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 21g |
More Images




Wholesale Women's Titanium Steel Electroplated Heart Double Necklace Pendant Clavicle Chain Jewelry
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | All-Match,Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 21g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | All-Match,Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 21g |























