
Wholesale Women's Titanium Steel Electroplated Leaves Flower Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel,18 Karat |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Leaves |
| Style | Plants And Flowers |
| Weight | 12g |
Original: $2.55
-65%$2.55
$0.89More Images


















Wholesale Women's Titanium Steel Electroplated Leaves Flower Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel,18 Karat |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Leaves |
| Style | Plants And Flowers |
| Weight | 12g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel,18 Karat |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Leaves |
| Style | Plants And Flowers |
| Weight | 12g |























