
Wholesale Women's Titanium Steel Geometric Collarbone Chain Necklace With Electroplating And Simple Design
Wholesale Women's Titanium Steel Geometric Collarbone Chain Necklace With Electroplating And Simple Design
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Original: $1.66
-65%$1.66
$0.58More Images




Wholesale Women's Titanium Steel Geometric Collarbone Chain Necklace With Electroplating And Simple Design
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |























