
Wholesale Women's Titanium Steel Geometric Electroplated Necklace And Earrings Set
| Ear Needle Material | Copper |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Style | Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $1.73
-65%$1.73
$0.61More Images





Wholesale Women's Titanium Steel Geometric Electroplated Necklace And Earrings Set
| Ear Needle Material | Copper |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Style | Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Copper |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Style | Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























