
Wholesale Women's Titanium Steel Geometric Fishtail Pendant Clavicle Necklace With Microinlaid Zircon And Electroplating
Wholesale Women's Titanium Steel Geometric Fishtail Pendant Clavicle Necklace With Microinlaid Zircon And Electroplating
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |
Original: $1.41
-65%$1.41
$0.49More Images





Wholesale Women's Titanium Steel Geometric Fishtail Pendant Clavicle Necklace With Microinlaid Zircon And Electroplating
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |























