
Wholesale Women's 316L Stainless Steel Heart Shape Jewelry With Love Water Drops Bell Pattern And Electroplating
Wholesale Women's 316L Stainless Steel Heart Shape Jewelry With Love Water Drops Bell Pattern And Electroplating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Love,Water Drops,Bell |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Suit Combination | Necklace Bracelet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $4.03
-65%$4.03
$1.41More Images







Wholesale Women's 316L Stainless Steel Heart Shape Jewelry With Love Water Drops Bell Pattern And Electroplating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Love,Water Drops,Bell |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Suit Combination | Necklace Bracelet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Love,Water Drops,Bell |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Suit Combination | Necklace Bracelet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























