
Wholesale Women's Titanium Steel Jewelry With Mixed Gemstone Inlay Geometric Pendant And O Word Chain Electroplated Design Simple Style
Wholesale Women's Titanium Steel Jewelry With Mixed Gemstone Inlay Geometric Pendant And O Word Chain Electroplated Design Simple Style
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 4g |
Original: $1.49
-65%$1.49
$0.52More Images








Wholesale Women's Titanium Steel Jewelry With Mixed Gemstone Inlay Geometric Pendant And O Word Chain Electroplated Design Simple Style
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 4g |























