
Wholesale Women's Titanium Steel Necklace With Letters Numbers Text Pattern And Polishing Plating Design
Wholesale Women's Titanium Steel Necklace With Letters Numbers Text Pattern And Polishing Plating Design
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Number | Number |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Polishing Plating |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Weight | 8g |
Original: $1.26
-65%$1.26
$0.44More Images




Wholesale Women's Titanium Steel Necklace With Letters Numbers Text Pattern And Polishing Plating Design
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Number | Number |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Polishing Plating |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Number | Number |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Polishing Plating |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Weight | 8g |























