
Wholesale Women's Titanium Steel Nonfading Necklace With Natural Pearl Pendant And Geometric Design Water Wave Chain
Wholesale Women's Titanium Steel Nonfading Necklace With Natural Pearl Pendant And Geometric Design Water Wave Chain
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Light Luxury,Natural |
| Styling | Geometry |
| Weight | 2g |
Original: $1.66
-65%$1.66
$0.58More Images










Wholesale Women's Titanium Steel Nonfading Necklace With Natural Pearl Pendant And Geometric Design Water Wave Chain
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Light Luxury,Natural |
| Styling | Geometry |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Light Luxury,Natural |
| Styling | Geometry |
| Weight | 2g |























