
Wholesale Women's Titanium Steel Red Shell Gourd Pendant Necklace 18K Plated Polished Electroplated Snake Chain Light Luxury Style
Wholesale Women's Titanium Steel Red Shell Gourd Pendant Necklace 18K Plated Polished Electroplated Snake Chain Light Luxury Style
| Chain Style | Snake Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Polished Electroplating |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 4g |
Original: $1.55
-65%$1.55
$0.54More Images



Wholesale Women's Titanium Steel Red Shell Gourd Pendant Necklace 18K Plated Polished Electroplated Snake Chain Light Luxury Style
| Chain Style | Snake Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Polished Electroplating |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Polished Electroplating |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 4g |























