
Wholesale Women's Titanium Steel Rotatable Stress Relief Ring With Geometric Style And Seiko Craftsmanship
Wholesale Women's Titanium Steel Rotatable Stress Relief Ring With Geometric Style And Seiko Craftsmanship
| Gender | Ladies Turn The Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Ladies Turn The Ring |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Seiko |
| Weight | 5g |
Original: $1.87
-65%$1.87
$0.65More Images




Wholesale Women's Titanium Steel Rotatable Stress Relief Ring With Geometric Style And Seiko Craftsmanship
| Gender | Ladies Turn The Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Ladies Turn The Ring |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Seiko |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Ladies Turn The Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Ladies Turn The Ring |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Seiko |
| Weight | 5g |























