
Wholesale Women's Vintage Geometric Natural Pearl Water Drop Pendant Earrings With Electroplating
Wholesale Women's Vintage Geometric Natural Pearl Water Drop Pendant Earrings With Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Pearls |
| Occasion | Literary Retro |
| Pearl Diameter | 5Mm (Inclusive)-6Mm (Exclusive) |
| Style | Vintage,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
More Images






Wholesale Women's Vintage Geometric Natural Pearl Water Drop Pendant Earrings With Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Pearls |
| Occasion | Literary Retro |
| Pearl Diameter | 5Mm (Inclusive)-6Mm (Exclusive) |
| Style | Vintage,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Pearls |
| Occasion | Literary Retro |
| Pearl Diameter | 5Mm (Inclusive)-6Mm (Exclusive) |
| Style | Vintage,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |























