
Wholesale Women's Vintage Geometric Zinc Alloy Electroplated Earrings With Sun And Star Design
Wholesale Women's Vintage Geometric Zinc Alloy Electroplated Earrings With Sun And Star Design
| Ear Needle Material | 14K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Artistic Vintage |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | French Retro Style,Minimalist |
| Weight | 10g |
More Images




Wholesale Women's Vintage Geometric Zinc Alloy Electroplated Earrings With Sun And Star Design
| Ear Needle Material | 14K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Artistic Vintage |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | French Retro Style,Minimalist |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 14K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Artistic Vintage |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | French Retro Style,Minimalist |
| Weight | 10g |























