
Wholesale Women's Vintage Hollow Electroplated Iron Flower Pearl Accessories Set Earrings Necklace Ring
Wholesale Women's Vintage Hollow Electroplated Iron Flower Pearl Accessories Set Earrings Necklace Ring
| Chain Style | Blade Chain |
|---|---|
| Gender | Flower Set,Women's |
| Material | Iron |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Plants Flowers |
| Pendant Material | Iron |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Style | Flower Set |
| Weight | 8g |
Original: $1.34
-65%$1.34
$0.47More Images












Wholesale Women's Vintage Hollow Electroplated Iron Flower Pearl Accessories Set Earrings Necklace Ring
| Chain Style | Blade Chain |
|---|---|
| Gender | Flower Set,Women's |
| Material | Iron |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Plants Flowers |
| Pendant Material | Iron |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Style | Flower Set |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Blade Chain |
|---|---|
| Gender | Flower Set,Women's |
| Material | Iron |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Plants Flowers |
| Pendant Material | Iron |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Style | Flower Set |
| Weight | 8g |























